Прескокнете до информациите за производот
1 на 1

Sergio Tacchini, Femra

Sergio Tacchini ST.1.10293-1

Sergio Tacchini ST.1.10293-1

Редовна цена €61,00 EUR
Редовна цена Продажна цена €61,00 EUR
Продажба Продадено
Вклучен данок.
"Sergio Tacchini: Ekskluziviteti i rrypës së qelikut ose lekurës së tyre të lartë është pasqyruar në dizajnin e tyre me teknologjinë All Stainles Steel. Me rezistencë të lartë ndaj ujit, deri në 5 ATM, këto orë janë kombinimi i përkryer i elegancës dhe performancës. Me një garanci prej 24 muajve, janë simbol i cilësisë dhe durueshmërisë.
Погледнете ги целосните детали