Прескокнете до информациите за производот
1 на 1

Oraime.com

Casio MTP-VD02D-1EUDF

Casio MTP-VD02D-1EUDF

Редовна цена €52,00 EUR
Редовна цена Продажна цена €52,00 EUR
Продажба Продадено
Вклучен данок.
Casio, sinonim i teknologjisë dhe dizajnit, ofron orë me rrypë qeliku ose lekurë, me rezistencë ndaj ujit prej 3 deri në 5 ATM. Këto orë janë një kombinim i përsosur i stilit dhe funksionalitetit për përdorim të përditshëm. Me një garancion prej 24 muajve, Casio ju siguron për cilësi dhe performancë të lartë.
Погледнете ги целосните детали