Прескокнете до информациите за производот
1 на 1

Bigotti Meshkuj, Meshkuj

Bigotti BG.1.10508-2

Bigotti BG.1.10508-2

Редовна цена €56,00 EUR
Редовна цена Продажна цена €56,00 EUR
Продажба Продадено
Вклучен данок.
Bigotti është një brend i njohur për stilin e tyre të përsosur italian. Koleksioni i tyre i orëve ofron rrypa qeliku ose lekurë të vërtetë dhe rezistencë ndaj ujit prej 3 deri në 5 ATM. Me një mekanizëm të vërtetë cilësor, Bigotti vjen me një garanci prej 24 muajve, duke siguruar cilësi dhe besueshmëri të palëkundshme në kohë
Погледнете ги целосните детали