Прескокнете до информациите за производот
1 на 1

Beverly Hills Polo Club Meshkuj, Meshkuj

Beverly Hills PoloClub BP3217X.560

Beverly Hills PoloClub BP3217X.560

Редовна цена €116,00 EUR
Редовна цена Продажна цена €116,00 EUR
Продажба Продадено
Вклучен данок.
Beverly Hills Polo Club: Stil, elegancë, dhe qëndrueshmëri në çdo detaj. Rrypa qelqi ose lekurë e lartë, shtresë qeramike, rezistencë ndaj ujit deri në 10 ATM. Garanci 24 muaj për performancë të sigurtë.
Погледнете ги целосните детали