Прескокнете до информациите за производот
1 на 1

Beverly Hills Polo Club Femra, Femra

Beverly Hills PoloClub BP3194C.130

Beverly Hills PoloClub BP3194C.130

Редовна цена €84,00 EUR
Редовна цена Продажна цена €84,00 EUR
Продажба Продадено
Вклучен данок.
Beverly Hills Polo Club: Stil, elegancë, dhe qëndrueshmëri në çdo detaj. Rrypa qelqi ose lekurë e lartë, shtresë qeramike, rezistencë ndaj ujit deri në 10 ATM. Garanci 24 muaj për performancë të sigurtë.
Погледнете ги целосните детали