Прескокнете до информациите за производот
1 на 1

Beverly Hills Polo Club Femra, Femra

Beverly Hills PoloClub BP3158C.330

Beverly Hills PoloClub BP3158C.330

Редовна цена €64,00 EUR
Редовна цена Продажна цена €64,00 EUR
Продажба Продадено
Вклучен данок.

Beverly Hills Polo Club: Stil, elegancë, dhe qëndrueshmëri në çdo detaj. Rrypa qelqi ose lekurë e lartë, shtresë qeramike, rezistencë ndaj ujit deri në 10 ATM. Garanci 24 muaj për performancë të sigurtë.

Погледнете ги целосните детали