Прескокнете до информациите за производот
1 на 1

Slazenger Femra, Femra

Slazenger SL.9.6568.4.05

Slazenger SL.9.6568.4.05

Редовна цена €66,00 EUR
Редовна цена Продажна цена €66,00 EUR
Продажба Продадено
Вклучен данок.
Slazenger, një brend anglez me një trashëgimi të pasur në sport dhe stil, sjell orë të rafinuara me rrypë qeliku ose lekurë. Me një rezistencë ndaj ujit prej 3 deri në ATM, këto orë janë të përshtatshme për përdorim të përditshëm. Garancini prej 24 muajve siguron cilësi të garantuar dhe kënaqësi për klientët e tanë.
Погледнете ги целосните детали