Прескокнете до информациите за производот
1 на 1

Oraime.com

Frank Alex Fx.13041K.01

Frank Alex Fx.13041K.01

Редовна цена €22,00 EUR
Редовна цена €32,00 EUR Продажна цена €22,00 EUR
Продажба Продадено
Вклучен данок.
Frank Alex ofron orë me rrypë qeliku ose lekurë, me një rezistencë të lehtë ndaj ujit (1 ATM). Këto orë janë të përshtatshme për përdorim të përditshëm. Me një garanci prej 12 muajve, Frank Alex premton cilësi dhe kënaqësi për klientët e tyre.
Погледнете ги целосните детали