Прескокнете до информациите за производот
1 на 1

Ferrucci Femra, Femra

Ferrucci FC.03207M.01

Ferrucci FC.03207M.01

Редовна цена €39,00 EUR
Редовна цена Продажна цена €39,00 EUR
Продажба Продадено
Вклучен данок.
Ferrucci është një emër prestigjioz në botën e orëve, i njohur për stilin e tyre të rrallë dhe cilësinë e jashtëzakonshme. Koleksioni i tyre me rrypë qeliku dhe rezistencë ndaj ujit prej 3 deri në 5 ATM është një përputhje e përsosur midis elegancës dhe funksionalitetit. Përveç kësaj, me një garanci prej 12 muaj, Ferrucci ju siguron për performancën dhe besueshmërinë e tyre gjatë kohës.
Погледнете ги целосните детали