Прескокнете до информациите за производот
1 на 1

Oraime.com

Daniel Klein DK.1.13488-4

Daniel Klein DK.1.13488-4

Редовна цена €40,00 EUR
Редовна цена Продажна цена €40,00 EUR
Продажба Продадено
Вклучен данок.
Daniel Klein është një brend i famshëm për orët e tyre të dizajnuara me kujdes dhe me një shije të veçantë për detaljet. Kombinimi i rrypës së qelqit dhe rezistencës ndaj ujit prej 3 deri në 5 ATM e bën këtë koleksion të përshtatshëm për përdorim të pë...
Погледнете ги целосните детали