Прескокнете до информациите за производот
1 на 1

Daniel Klein Femra, Femra

Daniel Klein DK.1.13008-5

Daniel Klein DK.1.13008-5

Редовна цена €38,00 EUR
Редовна цена Продажна цена €38,00 EUR
Продажба Продадено
Вклучен данок.
Daniel Klein është një brend i famshëm për orët e tyre të dizajnuara me kujdes dhe me një shije të veçantë për detaljet. Kombinimi i rrypës së qelqit dhe rezistencës ndaj ujit prej 3 deri në 5 ATM e bën këtë koleksion të përshtatshëm për përdorim të përditshëm dhe aventura të ndryshme. Me një garanci prej 12 muaj, ju jeni të sigurt për cilësinë dhe performancën e tyre në kohë.
Погледнете ги целосните детали